کلاس‌های آموزشی تزریق ژل دکتر آکو حمزه ای

لطفاً پس از پرداختن به مطلب اصلی ابتدا به واژگانی که می‌نویسیم بیندیشید و وجه اشتراک آن‌ها را بگویید. گل رز، آهو، صداقت و ستاره. وجه شباهت تمامی این واژه‌ها تنها زیبایی است. در واقع از نظر اکثر انسان‌ها این واژگان زیبا هستند. دیدن آن‌ها موجب می‌شود تا همواره انرژی خوبی به ما منتقل شود. حال فکر کنید که زیبایی ظاهری نیز چه‌قدر می‌تواند مهم باشد. امروزه خوشبختانه ما می‌توانیم با انجام عمل‌ها و جراحی‌های گوناگون، زیبایی ظاهری را افزایش دهیم تا انرژی مثبتی در خودمان به وجود بیاید.(کلاس آموزشی تزریق ژل)

حال فکر کنید که شما به‌عنوان یک بیوتی تراپیست می‌توانید زیبایی را به دیگران هدیه دهید. می‌توانید با این کار لبخند رضایت و انرژی مثبتی را برای دیگران به ارمغان بیاورید. از همین رو سعی کردیم تا کلاس آموزشی تزریق ژل دکتر آکو حمزه ای را تدارک ببینیم. با ما همراه باشید تا بیشتر با ویژگی‌های این دوره آشنا شوید.

جامع و کامل‌بودن دوره آموزشی تزریق ژل

برای ما خیلی مهم است تا شما عزیزان دیگر نیازی به گذراندن کلاس‌های بیشتر یا دیدن ویدئو های دیگر نداشته باشید. در نتیجه مباحث کلاس را به شکلی طراحی کردیم که شما عزیزان تمامی آموزش‌های مقدماتی و پیشرفته را آموزش ببینید. در واقع اعتبار کلینیک ما به‌قدری برایمان مهم است که سرفصل‌های آموزشی را به‌گونه‌ای برگزار کنیم که دیگر نیازی به خرید پکیج‌های متنوع موجود در بازار نیز نداشته باشید.

عدم نیاز به پیش‌زمینه پزشکی

مطالب کلاس به شکلی طراحی شده است که افراد غیرپزشک نیز می‌توانند در این دوره شرکت کنند. بااین‌حال پزشکان و غیرپزشکان هنرجو باید به یک مسئله توجه ویژه‌ای داشته باشند. به دلیل این که بتوانید به‌عنوان یک بیوتی تراپیست ماهر فعالیت کنید تأکید دکتر حمزه ای بر آموزش و تسلط کامل شما بر آناتومی صورت است.

آناتومی صورت در واقع از مباحثی مانند عضلات، عروق و اعصاب تشکیل شده است. بنابراین به این نکته دقت بسیاری داشته باشید. شایان‌ذکر است که حضور افراد غیرپزشک در کلاس مجوزی مبنی بر گواهی تزریق در کلینیک و مطب‌ها نیست. افراد غیرپزشک می‌توانند به جهت تسلط کامل بر موضوعات در این دوره شرکت کنند.

مباحث تئوری کلاس آموزشی تزریق ژل

هر زمینه‌ای را بخواهید برای یادگیری انتخاب کنید ابتدا باید مباحث تئوریک آن را فرابگیرید. در واقع پایه‌های هر علم، دانش یا هنر بر روی نکات تئوریک آن استوار شده است. از همین رو در این کلاس‌ها نیز ما ابتدا به مباحث تئوریک می‌پردازیم تا شما عزیزان بتوانید با دانش خود توانایی زیادی برای ادامه کار به دست آورید. پس از آن به سراغ آموزش عملی خواهیم رفت. از جمله مباحث تئوریکی که در این کلاس یاد می‌گیرید به شرح زیر است.

 • نحوه مشاوره
 • نحوه شرح‌حال گیری
 • تعیین نقاط تزریق
 • عمق تزریق
 • تکنیک تزریق
 • افرادی که تزریق ژل برای آن‌ها نامناسب است
 • آشنایی با عوارض و درمان آن‌ها
 • نحوه بی‌حسی برای هر نقطه از مناطق تزریق
 • مراقبت‌های بعد از تزریق ژل

سرفصل‌های آموزش تزریق ژل مقدماتی و پیشرفته کلینیک حمزه ای

یادگیری مباحث تئوریک بدون کار عملی تقریباً هیچ نتیجه‌ای برای شما به همراه ندارد. از همین رو در این دوره طوری مباحث گوناگون آموزشی را ترتیب دادیم که بتوانید تزریق ژل را بر روی 4 کیس عملی یاد  بگیرید. این امر می تواند موجب شود تا ترس و اضطراب شروع تزریق ژل در شما کاهش یابد. بنابراین پس از گذراندن دوره می توانید به راحتی در این زمینه مشغول به کار شوید. مباحث آموزشی که در این دوره یاد می گیرید شامل موارد زیر است.

 • آشنایی با انواع فیلرها و برندهای گوناگون در بازار
 • تزریق ژل لب کلاسیک
 • تزریق ژل لب روسی
 • ژل گونه
 • ژل خط خنده
 • ژل چانه
 • تزریق ژل خط اندوه
 • ژل شقیقه
 • ژل زاویه فک

علاوه بر موارد فوق به جهت اینکه پزشکان بر مباحث تئوریک بیشتر تسلط دارند و همچنین تزریق در برخی از اعضای بدن با حساسیت بیشتری مواجه است در نتیجه تزریق برخی از اعضای بدن صرفاً به هنرجویان پزشک آموزش داده می‌شود. این مباحث عبارت‌اند از:

 • ژل خط اخم و پیشانی
 • ژل زیر چشم
 • ژل بینی

همچنین برخی مواقع مراجعین با عارضه‌های گوناگونی درگیر هستند که موجب آسیب‌هایی به پوست آن‌ها می‌شود. یکی از عارضه‌های رایجی که آن‌ها را درگیر می‌کند ایسکمی است. ایسکمی پوستی در اثر موارد گوناگونی ایجاد می‌شود. یکی از دلایل ایجاد آن نیز تزریق برخی از ژل‌ها به‌صورت نامناسب است. از همین رو در این دوره تصمیم گرفتیم تا درمان عارضه ایسکمی را نیز آموزش ببینید. بدین ترتیب می‌توانید به مراجعین خود کمک کنید تا از این عارضه خلاص شوند.

هزینه ثبت نام در کلاس های بوتاکس چقدر است؟

شما میتوانید جهت اطلاع از هزینه ها و تعرفه های کلاس های آموزشی تزریق ژل دکترآکو حمزه ای شنبه تا پنجشنبه از ساعت 12 الی 20 با شماره های زیر تماس بگیرید.  

09022635555
021-22143600
09121030772

مدت‌زمان کلاس تزریق ژل دکتر حمزه ای

به‌منظور یادگیری مباحث ذکر شده نیاز است به مدت 4 روز و هر روز 4 ساعت میهمان کلینیک ما باشید. البته شرایط سخت اسکان در تهران و هزینه های آن برای افرادی که از شهرستان می آیند را درک می کنیم . از همین رو امکان فشرده سازی کلاس ها برای عزیزان شهرستانی وجود دارد.

ظرفیت کلاس تزریق ژل دکتر حمزه ای

پیش‌ از این نیز بیان کردیم جهت حفظ اعتبار و خوش‌نامی کلینیک خود تصمیم داریم تا کیفیت کلاس‌ها را به حداکثر ممکن برسانیم. از همین رو به جهت این که دوره تزریق ژل نهایت بازدهی را داشته باشد در نتیجه کلاس‌ها را به‌صورت تک‌نفره یا دونفره برگزار می‌کنیم.

اگرچه افزایش اعضای کلاس می‌تواند سود بیشتری را برای ما به همراه داشته باشد اما میزان کیفیت کلاس برای شما عزیزان پایین می‌آید. زیرا عملاً امکان تزریق اعضای بیشتر بر روی کیس‌های عملی وجود ندارد. تمامی این مباحث باعث شده تا کلاس‌ها را با ظرفیت ذکر شده برگزار کنیم.

تنهایتان نمی‌گذاریم!

می‌دانیم که شروع هر فعالیتی می‌تواند اضطراب و نگرانی زیادی را به شما تزریق کند. همچنین به جهت این که سروکارتان با تزریق ژل است در نتیجه خیلی مهم است که این فعالیت را بادقت زیادی انجام دهید. از همین رو شرایطی را در نظر گرفتیم که به‌صورت تلفنی و به مدت یک سال پشتیبان شما در مسیر زیبای بیوتی تراپیست شدن باشیم. شایان‌ذکر است که پشتیبانی ما از شما در تمام این دوره رایگان خواهد بود.