بیایید پیش از پرداختن به خود کلاس‌ها اندکی راجع به این که چرا گذراندن دوره‌های آموزشی زیبایی جذاب است صحبت کنیم. اکثر ما در زندگی محکوم به کارکردن برای ادامه‌دادن به زندگی هستیم. در روزگاران گذشته افراد به دلیل نبود ارتباطات، دوره‌های آموزشی و… مجبور به کارکردن در مشاغل اجدادی خود یا کارهای اجباری بودند.

اما در دنیای امروز ما قادریم تا نسبت به گذشته خود انتخاب‌های وسیع‌تری داشته باشیم. ما دیگر می‌توانیم به‌ راحتی دوره‌های آموزشی گوناگون را بگذرانیم تا در مشاغل موردعلاقه خود فعالیت کنیم. حال تصور کنید در بین هزاران شغل، فعالیتی وجود دارد که شما می‌توانید در درجه اول گامی مثبت در جهت زیباتر دیده‌شدن انسان‌ها بردارید. در درجه دوم نیز این مشاغل می‌تواند درآمد زیادی را برای شما به همراه داشته باشد.

از همین روست که امروزه افراد زیادی تمایل به گذراندن دوره‌های زیبایی مانند بوتاکس، مزوتراپی، تزریق ژل و پاک‌سازی پوست را دارند. بنابراین مطب دکتر آکو حمزه ای مفتخر است بر اینکه دوره‌های جامع و کاملی را در زمینه زیبایی برگزار کند تا شما عزیزان بتوانید به اهدافی که اشاره کردیم دست یابید.

یکی از کلاس‌های برگزار شده نزد دکتر حمزه ای، دوره آموزشی بوتاکس است. در کلاس‌های آموزشی بوتاکس دکتر آکو حمزه ای شما دیگر نیازی به دانستن پیش‌زمینه در حوزه زیبایی ندارید. در واقع این کلاس برای تمامی علاقه‌مندان حوزه زیبایی برگزار می‌شود. همچنین شایان‌ذکر است که در این دوره شما می‌توانید تمامی آموزش‌های مقدماتی تا پیشرفته بوتاکس را فرابگیرید.

از دیگر کلاس‌هایی که برای علاقه‌مندان حوزه زیبایی در نظر گرفتیم می‌توان به کلاس‌های جامع آموزشی پاک‌سازی پوست اشاره کرد. این کلاس‌ها نیز توسط یکی از بیوتی تراپیست‌های ماهر در تهران، یعنی خانم فاطمه محمودی برگزار می شود. شایان‌ذکر است که این کلاس نیز تحت نظارت دکتر آکو حمزه ای بوده و شما در این دوره نیز می‌توانید تمامی مباحث پاک‌سازی پوست مانند آموزش مراقبت از پوست به‌صورت کامل، آموزش لاین تجهیزات، کربوکسی‌تراپی فیشیال و… را آموزش ببینید.

به جهت این که این روزها اهمیت مو در زیباتر دیده‌شدن انسان‌ها افزایش پیدا کرده در نتیجه تصمیم گرفتیم تا دوره آموزشی مزوتراپی را نیز برگزار کنیم.  کلاس‌های آموزشی مزوتراپی دکتر آکو حمزه ای نیز همانند دیگر آموزش‌های ذکر شده شامل تمامی مفاهیم عملی و تئوری این حوزه است. از همین رو شما می‌توانید با گذراندن این دوره به‌عنوان یک متخصص مزوتراپی  فعالیت کنید.

 به جهت این که فعالیت‌های مربوط به زیبایی را به‌صورت کامل برگزار کنیم در نتیجه دوره آموزشی تزریق ژل را نیز اضافه کردیم. در این دوره نیز شما می‌توانید مباحث مقدماتی و پیشرفته تزریق ژل‌مانند آشنایی با انواع فیلرها، انواع ژل‌ها و… را آموزش ببینید. از همین رو کلاس‌های آموزشی تزریق ژل دکتر آکو حمزه ای می‌تواند تمامی مباحث مربوط به این حوزه را پوشش دهد. در مجموع امیدواریم شما عزیزان بتوانید پس از گذراندن این دوره‌ها گامی مؤثر در جهت پیشرفت روزافزون فعالیت‌های زیبایی بردارید.

میتوانید جهت کسب اطلاعات کامل تر از دکمه های زیر استفاده کنید.