کلاس های آموزشی بوتاکس

Doctor Ako Hamzei

برای این که بتوانید در هر زمینه‌ای طعم موفقیت را بچشید لازمه آن داشتن دانش تئوری است.

دکتر آکو حمزه ای
امضا دکتر آکو
01

مقصد اول

آموزش موارد تئوری از صفر تا صد

2.

مقصد دوم

یادگیری انواع بوتاکس همراه با آموزش عملی

3.

مقصد نهایی

پشتیبانی پس از آموزش بوتاکس

کلاس‌های آموزشی بوتاکس دکتر آکو حمزه ای

گوشی خود را برداشته و به چند نفر از اطرافیان و دوستان خود زنگ بزنید! از آن‌ها سؤال کنید کدام یک از شاخه‌های پزشکی می‌تواند درآمد بالایی را برای شما به ارمغان بیاورد. با قطعیت می‌توان گفت که یکی از پاسخ‌های آن‌ها فعالیت‌های زیبایی است. زیرا این روزها اکثر افراد دوست دارند تا زیبایی و جوانی را به چهره خود هدیه دهند.(کلاس آموزشی بوتاکس)

از همین رو کسب مهارت در حیطه‌های گوناگون زیبایی می‌تواند از دو جهت شما را به سرمنزل مقصود خود برساند. در ادامه ابتدا به این دو هدف اشاره می‌کنیم. سپس به موارد گوناگون کلاس‌های آموزشی بوتاکس دکتر آکو حمزه ای می‌پردازیم.

چرا باید در کلاس‌های آموزشی بوتاکس شرکت کنیم؟

احتمالاً شمایی که به دنبال یادگیری بوتاکس هستید پاسخ به این سؤال را بر اساس دلایل خود دارید. پایه و اساس شروع هر فعالیتی نیز دانستن درباره چرایی انجام آن است. از همین رو جهت سهولت در تصمیم‌گیری شما عزیزان ابتدا بر اساس پاسخ شاگردان قبلی به دلایل شرکت در این کلاس‌ها می‌پردازیم.

نخست آن که در این دنیا برای رفاه بیشتر خود نیازمند این هستیم که درآمد بالایی داشته باشیم. درآمد بالا می‌تواند مرهمی بر بخش عظیمی از دغدغه‌های ما باشد. پس باید مهارتی را برای کسب شغل انتخاب کنیم که بتواند ما را به این هدف مهم برساند. در درجه دوم شغل و مسیری که انتخاب می‌کنیم باید روحیه ما را در راستای ادامه زندگی تقویت کند. پس چه مهارتی بهتر از حوزه پزشکی و زیبایی که می‌تواند همواره لبخند را بر لبان مردم بنشاند.

ما با فعالیت‌هایی مانند بوتاکس و دیگر عمل‌های زیبایی می‌توانیم رضایت خاطر و در پی آن اعتمادبه‌نفس آن‌ها را افزایش دهیم. تمامی این موارد سبب شد تا ما در کلینیک  دکتر اکو حمزه ای در پی آن باشیم تا در کنار فعالیت‌های پزشکی روزمره خود، کلاس آموزشی را برگزار کنیم تا شما نیز بتوانید ادامه مسیر زندگی خود را در این راه طی کنید. ما کلاس‌های آموزشی خود را همانند یک سفر می‌دانیم. سفری که باید از مسیر آن نهایت لذت را برد. پس در ادامه به مسیری که  در کلاس‌های آموزشی می‌گذرانید اشاره می‌کنیم.

آیا شرکت در کلاس‌های آموزشی بوتاکس نیاز به داشتن پیش‌زمینه است؟

نکته مثبت کلاس های آموزشی بوتاکس این است که شما الزامی بر این که حتماً در رشته پزشکی تحصیل‌کرده باشید ندارید. با این‌وجود همان‌طور که شما در طی یک سفر داشتن یک سری از ابزارها لازم است، در کلاس‌ها نیز نیازمند برخی از دانسته‌ها هستید. در واقع پیش از یادگیری بوتاکس لازم است تا تسلط کاملی بر آناتومی صورت (عضلات، عروق و اعصاب) داشته باشید. داشتن دانش لازم در این حیطه باعث می‌شود تا لذت بیشتری از مسیر یادگیری بوتاکس ببرید.

مقصد اول؛ آموزش موارد تئوری از صفر تا صد

برای این که بتوانید در هر زمینه‌ای طعم موفقیت را بچشید لازمه آن داشتن دانش تئوری است. در واقع در ابتدای مسیر یک بیوتی تراپیست شدن نیاز دارید تا موارد نظری درباره بوتاکس را بشناسید. در ادامه مسیر نیز تجربه به کمک شما آمده تا بتوانید به اهداف خود دست یابید. در ابتدای سفرمان برای یادگیری بوتاکس ما به بیان مباحث تئوری می‌پردازیم. مباحثی که یاد می‌گیرید به شرح زیر است:

 • نحوه مشاوره
 • نحوه شرح‌حال گیری
 • تعیین نقاط تزریق
 • عمل تزریق
 • تکنیک تزریق
 • تزریق بوتاکس برای چه افرادی مناسب نیست
 • عوارض تزریق بوتاکس و درمان آن‌ها
 • نحوه بی‌حسی
 • نحوه رقیق‌سازی
 • مراقبت‌های تزریق بوتاکس

در گام‌های بعدی  انواع بوتاکس را همراه با آموزش عملی به شما عزیزان آموزش می‌دهیم.

مقصد دوم؛ یادگیری انواع بوتاکس همراه با آموزش عملی

پس از یادگیری مباحث تئوریک لازم است در گام دوم به سراغ آموزش انواع بوتاکس برویم. در این مسیر ما تمامی آموزش‌های مقدماتی و پیشرفته را به‌صورت هم‌زمان پیش می‌بریم تا شما بتوانید هر چه زودتر وارد مسیر کاری خود شوید. در واقع بوتاکس به انواع گوناگونی تقسیم می‌شود که ما به‌تمامی آن‌ها در این دوره آموزشی اشاره می‌کنیم. از جمله مباحثی که فرامی‌گیرید به شرح زیر است.

 • بوتاکس ناحیه فوقانی صورت (ناحیه اخم، پیشانی، دور چشم و طرفین بینی)
 • بوتاکس جهت درمان گشادی پره‌های بینی، لیفت نوک بینی
 • بوتاکس جهت درمان لبخند لثه‌ای
 • بوتاکس عضله ماستر (جونده)

برخی از هنرجویان به سبب تحصیل در پزشکی مباحث تخصصی بیشتری را به‌صورت تئوریک می‌دانند. از همین رو به جهت این که برخی از انواع بوتاکس نیازمند داشتن تخصص ویژه در زمینه پزشکی است در نتیجه آموزش برخی از انواع بوتاکس صرفاً برای این عزیزان لحاظ می‌شود. انواع بوتاکس‌هایی که به پزشکان آموزش داده می‌شود شامل موارد زیر است.

 • بوتاکس خطوط بارکدی دور لب
 • بوتاکس خطوط ماریونت یا خط اندوه
 • بوتاکس نوارهای گردنی
 • بوتاکس جهت درمان افزایش تعریق (زیر بغل، کف دست، کف پا)
 • بوتاکس جهت کنترل سردرد میگرنی مزمن

آیا به‌صورت عملی نیز در کلاس‌های بوتاکس دکتر حمزه ای آموزش می‌بینیم؟

قطعاً بله!  معتقدیم که بزرگ‌ترین آموزگار اکثر افراد، مشاهده و تجربه است. در واقع اگرچه می‌توانید از روی فیلم و حتی تزریق بر روی مولاژها بوتاکس را فرابگیرید؛ اما این مدل از یادگیری روند ورود شما به دنیای زیبایی را آهسته‌تر می‌کند. زیرا زمانی اضطراب و ترس ناشی از تزریق شما فرومی‌ریزد که خودتان بتوانید عمل تزریق را انجام دهید.

در یک مثال ساده می‌توان گفت که آموزش بر روی کیس‌های عملی همانند رانندگی است. زمانی شما به‌عنوان یک راننده ماهر شناخته می‌شوید که خودتان پشت فرمان بنشینید. پس در طی آموزش از 4 کیس عملی جهت انجام بوتاکس استفاده می شود. کیس اول توسط خود دکتر حمزه ای تزریق می شود. هنرجویان می توانند تحت نظارت استاد، بر روی 3 نفر بعدی فرایند تزریق را انجام دهند.

مقصد نهایی؛ پشتیبانی پس از آموزش بوتاکس

در مسیر سفری که برای شما در نظر گرفتیم هیچ‌گاه تنهایتان نمی‌گذاریم. می‌دانیم که قدم‌گذاشتن در مسیر یادگیری یک مهارت جدید همواره ترس و اضطراب راه همراه دارد. از همین رو برای این که بتوانید به هنرمند چیره‌دستی برای انجام زیبایی بر روی صورت انسان‌ها تبدیل شوید، تا یک سال تلفنی به‌صورت رایگان پشتیبان شما عزیزان هستیم.

شبکه‌های اجتماعی امروز فرایند یادگیری را برای ما آسان کرده‌اند. البته این نکته برخی اوقات موجب سردرگمی ما می‌شود. زیرا دوره‌های آموزشی و کلاس‌ها به‌قدری زیاد می‌شود که همواره ممکن است نگران شویم که نتوانسته‌ایم تمامی یک مطلب را از یک ویدئو فرابگیریم. جهت رفع این سردرگمی مطالب را به‌قدری کامل  مطابق با علم روز پزشکی در نظر گرفته‌ایم که دیگر نیازی به حضور در کلاس‌های بیشتر نداشته باشید.

ظرفیت دوره آموزشی بوتاکس چند نفر است؟

در سفر آموزش بوتاکس، کلاس‌ها را به‌صورت یک‌نفره یا دونفره برگزار می‌کنیم. اگرچه برگزاری در تعداد بالا می‌تواند سود بیشتری را به همراه داشته باشد اما در نهایت به اعتبار مطب ما لطمه می‌زند. زیرا برگزاری در تعداد بالا تنها موجب کاهش کیفیت آموزش می‌شود. همچنین تعداد بالای شرکت‌کنندگان امکان یادگیری به‌صورت عملی را غیرممکن می‌کند. در نتیجه به جهت حفظ اعتبار نطب ، کیفیت آموزشی را بر کمیت ترجیح می‌دهیم. 🙂

دوره آموزشی بوتاکس دکتر حمزه ای در چند روز برگزار می‌شود؟

در 4 روز و هر روز به مدت 4 ساعت همراه شما عزیزان در مسیر آموزش بوتاکس هستیم. شایان ذکر است که امکان فشرده برگزار کردن کلاس ها برای عزیزانی که از شهرستان تشریف می آورند نیز وجود دارد.

نکاتی که لازم است درباره دوره آموزش بوتاکس بدانید

مطالب به‌گونه‌ای آموزش داده می‌شود که در صورت عدم تحصیل در رشته پزشکی نیز به‌خوبی می‌توانید بوتاکس را یاد بگیرید اما باید بدانید که این امر بدین معنا نیست که مجوزی از سوی ما جهت تزریق صادر می‌شود. به عبارتی دیگر برای افراد غیرپزشک مدرکی مبنی بر حق تزریقات صادر نمی‌شود.

هزینه ثبت نام در کلاس های بوتاکس چقدر است؟

شما میتوانید جهت اطلاع از هزینه ها و تعرفه های کلاس های آموزشی بوتاکس دکترآکو حمزه ای شنبه تا پنجشنبه از ساعت 12 الی 20 با شماره های زیر تماس بگیرید.  

09022635555
021-22143600
09121030772